Прикарпатські піротехніки шукали вибухівку, а знайшли скіпетр Данила Галицького (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

01 Apr, 2020 11:11

Поділитись публікацією
Прикарпатські піротехніки шукали вибухівку, а знайшли скіпетр Данила Галицького (ФОТО)

УВАГА, ПЕРШОКВІТНЕВИЙ ЖАРТ!

Під час виконання планової роботи з пошуку застарілих боєприпасів у місті Галичі, група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення натрапила на неймовірну знахідку.

Про це 1 квітня інформує “Галку” Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

За словами піротехніків, на відкритій території в центрі міста вони відкопали дивний предмет, схожий на палицю. Керівництво міста, дізнавшись про знахідку, запросило фахівців Музею історії давнього Галича оглянути предмет.

Висновок експертів відверто вразив: дивна палиця виявилася атрибутом влади – скіпетром самого Данила Галицького. Як відомо з уроків історії, у 1253 році сам Папа Римський відправив Данилові корону та скіпетр з проханням стати королем та очолити хрестовий похід проти татар.

Фахівці припускають, що Данило Галицький міг випадково загубити скіпетр під час якогось зі своїх походів або навмисне заховати від злих бояр, які хотіли його вкрасти. Після майже восьми століть під землею “дивну палицю” відмиють та експонуватимуть.

УВАГА, ПЕРШОКВІТНЕВИЙ ЖАРТ!

Інформуємо читачів, що новина про скіпетр Данила Галицького – вигадана. А на знайденому в інтернеті і відредагованому фото – справжні рятувальники з Хмельниччини, котрі захищають та дбають про безпеку українців. Дякуємо їм за щоденну важку роботу та бажаємо не втрачати гумору!