Прикарпатські платники туристичного збору збагатили місцеву скарбницю майже на 600 тис. гривень

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2014 12:29

Поділитись публікацією
Прикарпатські платники туристичного збору збагатили місцеву скарбницю майже на 600 тис. гривень

Впродовж першого півріччя цього року суб’єкти господарювання області поповнили місцевий бюджет туристичним збором на суму 598,2 тис.грн.. Про це повідомила начальник відділу місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів ГУ Міндоходів  у Івано-Франківській Валентина Мельник.

Читайте також: 81 костюм та 10 танцювальних номерів: франківський драмтеатр покаже культову «У джазі тільки дівчата» (ФОТО)

Як і раніше, найбільше цього збору надійшло від платників Яремчанщини – 475,4 тис.грн., що складає майже 80 відсотків  від загальної суми.  Друге місце посідає туристичний бізнес Івано-Франківська, який сплатив до місцевого бюджету 47,2 тис.грн., що становить майже 8 відсотків в загальній сумі надходжень зазначеного збору.

Нагадуємо, що туристичний збір сплачується до місцевого бюджету за ставками, встановленими місцевими радами Івано-Франківської області, в межах від 0,5 до 1 відсотка вартості проживання за місцем розташування готелів, мотелів, санаторних закладів. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням, та зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку на проживання.

Теги: