Прикарпатські правоохоронці піднялися на Говерлу, де помолилися за загиблих побратимів

Автор: Людмила Баран

30 Чер, 2014 18:17

Поділитись публікацією
Прикарпатські правоохоронці піднялися на Говерлу, де помолилися за загиблих побратимів

Керівництво УМВС області, а також товариші загиблих в АТО правоохоронців, працівники спеціальної роти міліції 30 червня здійснили сходження на найвищу вершину Карпат гору Говерлу.

Сходження на Говерлу тривало понад три години. Його присвятили світлій пам’яті семи прикарпатських правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків в АТО на Донеччині. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

“Діставшись вершини керівництво та особовий склад міліції Прикарпаття помолились за загиблих правоохоронців, а відтак підняли чарку та пом’янули тих, кого, на жаль, немає серед нас”, – йдеться у повідомленні.

«Саме тут, на найвищій вершині Карпат ми відчули єднання української душі по всій країні, по всьому світу – ділиться враженнями т.в.о. начальника УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

Також на вершині величних гір, правоохоронці приєднались до акції «Пліч-опліч. Карпати єднають Україну», в якій взяли участь представники з усіх регіонів держави, лідери громадських організацій, актори, спортсмени, туристи, бажаючі громадяни і усі разом виконали гімн України.