Прикарпатські прокурори долучилися до здачі крові (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

19 Вер, 2019 19:10

Прикарпатські прокурори долучилися до здачі крові (ФОТО)

Прокурори долучилися до здачі крові з нагоди Дня Європейської Кооперації 2019.

Читайте також: У День Валентина у франківській Ратуші одружаться 11 пар (ФОТО)

За ініціативи Почесного донора України – прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України (з місцем дислокації в Івано-Франківській області) Андрія Буци працівники органів прокуратури такі як, Сергій Балабан, Василь Никифорук, Андрій Васильчук, Аня Ворох, Віталій Гоголь, Валентина Василишин долучились до здачі крові.

Вказаний захід був організований у рамках кампанії з донорства крові, яка триває з 18 по 20 вересня в містах Тулча, Ботошани, Сучава, Бая-Маре (Румунія), Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса (Україна) з нагоди Дня Європейської Кооперації 2019, інформує “Галка” з посиланням на Прокуратуру Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що Андрій Буца у жовтні 2018 року набув статусу Почесного донора України. Поряд з цим він продовжує бути активним донором. За його сприяння до безоплатного донорства постійно долучаються працівники органів прокуратури Івано-Франківської області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...