Прикарпатські рятувальники підвищували оперативну майстерність

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 16:16

Прикарпатські рятувальники підвищували оперативну майстерність

21 липня в школі підвищення оперативної майстерності свої професійні вміння та навички у Тлумачі вдосконалювали начальники державних пожежно-рятувальних частин, державних пожежно-рятувальних постів, частини спеціальної пожежної техніки, професійних пожежних частин.

Для рятувальників провели заняття на тему «Характеристика Тлумацького району, потенційно небезпечні об’єкти Тлумаччини та останні надзвичайні ситуації, які виникали на території району», було здійснено детальний розбір пожежі церкви Святого Миколая в Чернієві Тисменицького району, котра виникла рано-вранці 6 липня. Крім того, учасники школи підвищення оперативної майстерності дізналися більше про діяльність рятувальників Республіки Польща, а також провели тактико-спеціальні навчання «Гасіння пожежі на підприємстві агропромислового комплексу ТзОВ «Штерн Агро».

Також рятувальники дізналися від професійного серпантолога про види змій, котрі характерні для нашого регіону, вчилися на практиці проводити пошуково-рятувальні роботи, інформує У ДСНС України в Івано-Франківській області.

Під час таких занять впроваджуються активні форми і методи навчання,  використовується передовий  досвід окремих рятувальних підрозділів. Самі ж учасники занять вважають, що таким чином вдосконалюються ще й навички щодо організації навчання та виховання особового складу рятувальників. Окрім того, на їхню думку, підвищується й службова майстерність працівників ДСНС.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...