Прикарпатські рятувальники радять, як зробити прогулянку до лісу безпечною

Автор: Зелінська Таня

23 Чер, 2020 07:46

Прикарпатські рятувальники радять, як зробити прогулянку до лісу безпечною

Працівники Управління ДСНС України в Івано-Франківській області розповіли про безпечний відпочинок у лісі.

Перш ніж відправитися до лісу, дізнайтесь прогноз погоди. Якщо погодні умови несприятливі, то буде розумно відкласти похід. Попередьте рідних та знайомих куди та з ким йдете і коли плануєте повернутися.  Обов’язково візьміть з собою необхідний запас води та продуктів харчування. Ніколи не ходіть у ліс, який не знаєте, тому що це може призвести до біди.  Бажано мати із собою GPS або хоча б телефон з ним. Телефон повинен бути заряджений до максимуму.

Завжди беріть з собою у ліс теплий одяг та їжу. Чому? Невідомо що вас чекає. От, для прикладу, вам треба переночувати у лісі. Ви маєте одяг, їжу, то ж треба знайти хороше місце, бажано десь біля річки або на висоті.

Пам’ятайте, у лісі можуть підстерігати різні небезпеки, в тому числі і дикі звірі. В основному вони бояться людини і не будуть нападати першими, якщо їх не дражнити. При зустрічі з диким звіром необхідно постаратися відійти на безпечну відстань. Якщо ж тварина зацікавилося вами, треба починати шуміти – кричати, стукати, стрибати і розмахувати руками. Головне – не бігти від тварин, інакше, підкоряючись своїм інстинктам, вони кинуться навздогін.

“Щоб відпочинок у лісовій місцевості приніс лише приємні враження, не забувайте прості правила безпеки. А у випадку загрози життю і здоров’ю, телефонуйте за номером 101!”, – додають рятувальники.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...