Прикарпатські рятувальники вибороли “срібло” на чемпіонаті з надзвичайних ситуацій

30 Кві, 2018 16:47

Команда рятувальників з Прикарпаття посіла почесне друге місце на Чемпіонаті Державної служби України з надзвичайних ситуацій з поліатлону, який відбувався 26-27 квітня в Тернополі.

Як повідомили у прес-службі Управління ДСНС у Тернопільській області, участь у змаганнях взяли загалом 93 спортсмени у складі 23 команд з різних областей України, інформує “Бріз”.

Учасники мірялися силами у плаванні, стрільбі з пістолета та легкоатлетичному бігу на дистанції 60, 100, 1000, 2000 та 3000 метрів.

За підсумками змагань збірна команда Управління ДСНС України в Івано-Франківській області поступилася лише команді Національного університету цивільного захисту України. На третьому місці – спортсмени-рятувальники з Головного управління ДСНС у Вінницькій області.