Місцеві рятувальники вибороли друге місце на змаганнях з легкоатлетичного кросу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

10 Sep, 2019 07:48

Команда управління ДСНС в Івано-Франківській області зайняла ІІ загальнокомандне місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу.

На Львівщині відбулися змагання серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019», інформує “Галка” з посиланням на Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Цьогоріч 96 спортсменів-рятувальників у складі 24 команд із різних куточків України приїхали на Львівщину, аби позмагатися у швидкості та майстерності. Забіги відбувалися на дистанціях 1000 м, 3000 м та 5000 м.

У результаті боротьби між учасникам загальнокомандні призові місця розподілились наступним чином:
І місце – команда з Національного університету цивільного захисту
ІІ місце – команда з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
ІІІ місце – команда з Головного управління ДСНС України в Одеській області

В особистих заліках серед жінок:
І місце – Руденко Іванна з Національного університету цивільного захисту
ІІ місце – Олішевська Юлія з Управління ДСНС України в Житомирській області
ІІІ місце – Хасанова Катерина з Головного управління ДСНС України в Одеській області

Чоловіки вибороли призові місця на дистанції 1000 м наступним чином:
І місце – Жогло Володимир з Національного університету цивільного захисту
ІІ місце – Сеник Станіслав з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
ІІІ місце – Вайда Микола з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Дистанцію 3000 м подолали чоловіки в наступному порядку:
І місце – Олішевський Вячеслав з Управління ДСНС України в Житомирській області
ІІ місце – Хомич Григорій з Управління ДСНС України у Волинській області
ІІІ місце – Роговий Дмитро з Національного університету цивільного захисту

На дистанції 5000 м найкращі результати показали:
І місце – Дідоводюк Дмитро з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
ІІ місце – Слободянюк Денис з Головного управління ДСНС України у Вінницькій області
ІІІ місце – Попруга Олексій з Національного університету цивільного захисту

Команди-переможці отримали кубки та дипломи, учасники нагороджені почесними грамотами та медалями.