Прикарпатські співаки провідували українських вояків на Сході

Автор: Людмила Баран

19 Сер, 2014 15:27

Поділитись публікацією
Прикарпатські співаки провідували українських вояків на Сході

Виконавці з Івано-Франківщини під час концертного туру «Гордімося, друзі, що ми – українці» виступали для учасників антитерористичної операції. 

Виступи тривали з 7 до 14 серпня у військовій частині у Миронівці Запорізької області, де перебуває Чернівецький полк. Також-  у шпиталях, де лікуються поранені бійці, в Дніпропетровську, Харкові, Вінниці, Житомирі та Києві. Тур проходив за погодженням з Міністерством оборони і Генеральним штабом Збройних Сил України та підтримки голів Івано-Франківської і Чернівецької ОДА.

В поїздці взяли участь співачка Алла Горинь зі Снятина, дует “Браво” з Косова та  керівник ансамблю «Водограй» з Чернівців Святослав Край, який родом з Городенківщини.

Про свою поїздку вони розповіли на прес-конференції 19 серпня в Івано-Франківській ОДА. Виконавці стверджують, що військові з Прикарпаття  були щасливі почути рідну пісню і діалект земляків. Також мешканці східних областей були вдячні їм за українську музику.

“Ми хвилювалися, як сприймуть нас хлопці, все-таки, вони повернулися з війни. Але коли під час нашого виступу декотрі почали танцювати, ми зрозуміли, що все гаразд”,- зауважив учасник дуету “Браво” Василь Лутчак.

Зараз учасники туру  «Гордімося, друзі, що ми – українці» планують його провести вдруге. Кажуть, що в українців, які воюють на Сході високий бойовий дух. Крім підтримки харчами, вони потребують пісень і спілкування.

“Я пишаюсь цими чоловіками. Дуже їм вдячна, що вони нас захищають. Наша земля має, ким пишатися”, – заявила заслужена артистка Алла Горинь.