Прикарпатські спортсмени вибороли Кубок України з кікбоксингу WAKO (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

10 Гру, 2014 15:22

З 5 по 7 грудня у місті Бровари (Київська область) відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з 22 областей України.

Збірна команда Івано-Франківської області   змогла завоювати 10 золотих, 3 срібні і 1 бронзову нагороди. Це дозволило нашій області посісти перше загальнокомандне місце і вибороти Кубок України з кікбоксингу WAKO.

Окрім того, 3 грудня відбулась конференція Федерації кікбоксингу WAKO України, на якій заслуженого  тренера України Солов’я Олега Ярославовича включили до тренерської ради національної Федерації кікбоксингу України WAKO та призначили тренером збірної команди України, повідомляє сайт sport.if.ua.

Також в рамках Кубку України серед дорослих паралельно пройшов Кубок федерації серед дітей, кадетів, та юніорів. На цьому кубку Івано-Франківські спортсмени вибороли 12 золотих, 5 срібних, та 5 бронзових медалей.