Прикарпатські спортсмени вибороли ще шість нагород Чемпіонату Європи з паверліфтингу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

06 May, 2022 10:22

5 травня на помості чемпіонату Європи з паверліфтинг у чеському місті Плзень завершили свій виступ українські юніори та юніорки.

У категорії до 59 кг срібним призером став Кініщук Ростислав з Чернівців. У присіданні спортсмен подолав вагу у 180 кг(мала бронзова нагорода), у жимі лежачи 162,5 кг(мале золото), у тязі 190 кг(мала бронза). А у сумі триборства Ростислав зібрав 532,5 кг. Підготували спортсмена Н.С. Ясенецька, І.О. Ясенецький.

Чемпіонкою у ваговій категорії до 43 кг з результатом у сумі триборства 250 кг стала ще одна представниця Чернівців Суходєєва Оксана. Спортсменка зібрала повний комплект малих золотих нагород, зафіксувавши у присіданні штангу вагою 95 кг, у жимі їй вдалось витиснути 65 кг та у становій тязі підкорились 90 кг. Тренери: Н.С. Ясенецька, І.О. Ясенецький.

У ваговій категорії до 76 кг бронзовою призеркою змагань стала Борщевська Альона з Дружківки. Присіла спортсменка зі штангою вагою 190 кг(2 місце), у жимі їй підкорилась вага у 115 кг(2 місце), у тязі 165 кг(3 місце) та у сумі триборства зафіксувала 470 кг. Тренер С.В. Федоренко, інформує “Галка” з посиланням на сторінку Національної Федерації Паверліфтингу України IPF.

У ваговій категорії понад 84 кг чемпіонкою Європи стала Костюк Вікторія з Коломиї. Присідання спортсменка завершила з малою золотою медаллю та результатом 210 кг, а у жимі лежачи та тязі виборола малі срібні нагороди підкоривши відповідно 95 та 160 кг, що у сумі триборства склало 465 кг. Тренери: В.П. Грицко, М.М. Чабан.

У ваговій категорії до 105 кг другу сходинку п’єдесталу посів Долженко Марк з Глухова, із результатом у сумі триборства 800 кг. У присіданні Марк підкорив штангу вагою 320 кг (2 місце), у жимі лежачи йому вдалося зафіксувати 220 кг (3 місце) та у тязі 260 кг. Підготували спортсмена К.А. Буркало та Ф.В. Колтаков.

У ваговій категорії до 120 кг чемпіоном Європи став Голіней Дмитро з Коломиї. Атлет присів зі штангою 320 кг(малесенькі золота медаль), у жимі показав результат у 222,5 кг (мала срібна нагорода) та впевнено виконавши всі три спроби у становій тязі зафіксував штангу вагою 307,5 кг(ще одне мале золото), що у сумі триборства склало 850. Тренери: В.П. Грицко, А.В. Литвин.