Прикарпатські спортсмени вибороли “золото” на змаганнях з вільної боротьби (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

21 Жов, 2020 07:11

Прикарпатські борці привезли з міжнародного турніру комплект нагород.

Днями у столичному палаці спорту під егідою UWW відбувся міжнародний турнір «Відкритий Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, присвячений видатним українським борцям та тренерам Kyiv 2020». У ньому взяли участь вихованці Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, що функціонує на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту вкотре довели свою майстерність та професіоналізм – Ігор Никифорук виборов золоту медаль (ВК 70 кг), Роман Гуцуляк – бронзову (ВК 57 кг). Випускниця факультету Ірина Харів виборола золото (ВК 57 кг), а також, вихованець академії Іван Кусяк виборов бронзу у ваговій категорії 70 кг.