Прикарпатські студентки зустріли військових з Севастополя

Автор: Людмила Баран

16 Apr, 2014 15:59

Поділитись публікацією
Прикарпатські студентки зустріли військових з Севастополя
Колишні військовослужбовці однієї з Севастопольських частин відвідали п’ятикурсниць  Педагогічного інституту Прикарпатського університету.

Капітан Андрій Москалець та рядові  за контрактом Денис Войтулевич і Олександр Коваль  прибули для проходження подальшої служби до 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації.  До того вони охороняли склади з військовим майном під час початку російської окупації Криму.  Витримуючи шалений психологічний тиск російських загарбників, ці військовослужбовці до останнього дня сумлінно виконували свій обв’язок. На відміну від командира своєї частини, який перейшов на сторону окупантів.

Гостей у погонах приймали в себе студентки п’ятого курсу під керівництвом доцента Ольги Деркачової. У самий розпал кримської кризи, власне ці студентки на чолі зі своїм викладачем організували та провели один з найбільших на теренах Західної України флеш-моб,  скерований на підтримку Збройних Сил України.  А тепер вони отримали змогу зустрітись з тими, хто власне і виконував свої обов’язки під час цих буремних подій.

Під час зустрічі студентки цікавились тим, як розпочалась окупація, яким чином нашим військовим вдалось встояти. Дівчата розпитували гостей про їх ставлення та бачення подальшої долі окупованих територій.

Військовослужбовці подякували дівчатам за їх підтримку під час кримської кризи. За їх словами власне таке ставлення громадян України до тих, хто не зрадив Присязі і дозволило їм стояти до кінця, пише “Бліц-інфо”.