Прикарпатські ветерани спорту перемогли у всеукраїнській спартакіаді (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

06 Бер, 2017 08:30

Збірна Івано-Франківської області стала чемпіоном VII Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки з баскетболу серед чоловіків 50+.

У напруженому поєдинку у ДЮСШ “Сокіл”, що у Калуші, наша збірна під орудою майстра спорту, калушанина Олега Пелеха здобула перемогу над збірною Київської області з рахунком 46:40 і стала переможцем ігор, інформують ”Вікна”.

Обидві команди перед вирішальною зустріччю отримали по дві перемогли над командами Житомирської та Дніпропетровської областей. У вирішальній грі, що відбулася 5 березня, у прикарпатців особливо відзначився Володимир Чорноус.

Переможці отримали кубки та медалі VII Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту пам’ят Баки з баскетболу серед чоловіків 50+.

Цьогоріч світова першість серед ветеранів спорту відбудеться в Італії, а чемпіонат Європи-2017 — в Іспанії. Тож наша ветеранська збірна готується до цих змагань. За підсумками спартакіади ветеранів баскетболу, яка відбулася у Калуші, сформують склад нашої команди.