Прикарпатські військові поповнили банки крові області (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

14 Тра, 2020 07:10

Прикарпатські військові поповнили банки крові області (ВІДЕО)

Близько 70-ти працівників військових комісаріатів області, з нагоди Міжнародного дня медичної сестри, здавали кров протягом 12-13 травня у Прикарпатському обласному центрі служби крові, а також в районних центрах.

Читайте також: Двоє студентів франківського медуніверситету стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука

Ініціатор акції – військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату Володимир Ярмошук – здавав кров сьогодні разом зі своїми підлеглими, інформує “Галка” з посиланням на “Суспільне”.

Військовослужбовиця Оксана Пиріг каже, що кров здає вперше і це для неї дуже важливий крок:

“Спочатку було незвично і трішки страшно, але, як бачите, все нормально. Зараз дуже важкий час, і я вважаю, що ця акція є дуже хорошою. А тим людям, які здорові, які мають можливість прийти допомогти хворим дітям або хворим дорослим, або нашим воїнам, бажаю прийти і здати. Вважаю, що це один з громадянських обов’язків кожної свідомої людини”.

Олександр Дуткевич говорить, що раніше вже здавав кров і після кожної здачі почувається здоровішим:

“Дійсно, це є важлива справа. У зв’язку з карантином не всі мають бажання і можливість здавати кров. Тому це є необхідним зараз для багатьох хворих. І тому ми таку акцію підтримали”.

Начальниця пресслужби Івано-Франківського обласного військового комісаріату Юлія Гамма каже, що здавати кров в час карантину дуже важливо, бо в цей час донорів менше.

“Сьогодні (ред. 12 травня) світ відзначає Міжнародний день медичних сестер, тому військовослужбовці військових комісаріатів Івано-Франківської області долучилися до здачі крові. Як відомо, зараз карантин, і це вкрай актуально. Зі всієї області військовослужбовці будуть приїжджати протягом сьогоднішнього та завтрашнього дня до Івано-Франківського центру здачі крові”, – розповідає керівниця пресслужби військового комісаріату.

Лікарка-методистка Прикарпатського обласного центру служби крові Любов Грицишин розповідає, що на початку карантину крові не вистачало, а тепер ситуація змінилася на краще:

“Військовослужбовці завжди відгукуються на наші пропозиції, але й часто самі є ініціаторами, як і сьогодні. Вони зрозуміли, що кров потрібна, а сьогоднішній день ще й особливий тим, що це є Міжнародний день медичної сестри”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...