Прикарпатський футболіст допоміг збірній U-19 обіграти Норвегію

02 Jun, 2022 14:35

Збірна України U-19 здобула перемогу на старті кваліфікації до Євро-2022.

Прикарпатський футболіст Артур Микитишин вийшов у стартовому складі і був замінений на 67-ій хвилині. Інший прикарпатець – Михайло Хромей – через ушкодження не потрапив до заявки на матч.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

У стартовому поєдинку в Роттердамі синьо-жовті зустрічалися з норвежцями. Завдання наших футболістів ускладнювалося тим, що з осені минулого року вони не мали ігрової практики через зупинку всіх змагань.

Перша половина гри була рівною, а єдиного удару в площину за 45 хвилин завдали норвежці. На полі вистачало боротьби й фолів, українці мали відчутну перевагу за кутовими.

Другий тайм виявився значно багатшим на події. Спершу Ярмолюк реалізував пенальті за фол Гопланда на Романі. Після цього гравці обох команд регулярно турбували голкіперів. На 69-ій хвилині скандинави зуміли відігратися, причому також з 11-метрового. А доля трьох очок визначилася після ще одного пенальті. Цього разу Ярмолюк не переграв воротаря, однак на добивання першим встиг Сапуга. Наприкінці зустрічі ще один гол нашої команди після виходу на заміну забив Малиш, причому асистував йому той самий Ярмолюк. Норвежцям вдалося лише скоротити відставання в доданий арбітром час.

У підсумку українці перемогли з рахунком 3:2, тож із гарним настроєм готуватимуться до поєдинку із сербами, який пройде 4 червня.