Прикарпатських безробітних вчили розпочинати власний бізнес

Автор: Зелінська Таня

05 Лип, 2019 09:40

Прикарпатських безробітних вчили розпочинати власний бізнес

Галицькою районною філією обласного центру зайнятості проведено засідання клубу безробітних для жителів села на тему «Як розпочати власний бізнес».

Читайте також: На Франківщині провели ярмарок вакансій

Мета заходу – підвищити поінформованість безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, а також можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості; визначити якості, необхідні успішному підприємцю, а також ознайомити їх з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану,

Розпочала захід директор районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мацьків, яка розповіла присутнім про порядок надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Фахівець з профорієнтації районної філії Майя Лашків наголосила, що вибір бізнес-ідеї – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи та ознайомила безробітних з ринком праці в Галицькому районі.

На семінар був запрошений голова ради роботодавців при районній філії Андрій Рубас, який поділився власним досвідом започаткування, організації та ведення підприємницької діяльності. Він впевнений становлення малого підприємництва на селі дає змогу його жителям забезпечити себе відповідним рівнем доходу.

«Вже з початку своєї діяльності, кожен підприємець проходить етап пошуку кадрів. Він відіграє важливу роль, адже з одного боку впливає на результативність діяльності самого підприємства, а з іншого допомагає шукачам роботи знайти роботу і тим самим покращити своє матеріальне забезпечення», – зазначив Рубас.

Також він зауважив, що майбутнім підприємцям в першу чергу необхідно оцінити свої особисті якості для того, щоб визначити свої сильні сторони і не боятись йти на ризик, тяжко працювати. Лише так можна досягти успіху.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry