Прикарпатських медиків відзначили державними нагородами (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

28 Гру, 2018 07:48

Прикарпатських медиків відзначили державними нагородами (ФОТО)

26 грудня відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Читайте також: Досягнення і труднощі: як справи у Локомотиворемонтному заводі (ФОТО)

Засідання розпочалося з урочистих моментів. Заступник голови ОДА Віталій Федорів вручив державну нагороду України «Заслужений лікар України завідувачу кафедри ендокринології ІФНМУ Надії Скрипник. Медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» отримали троє лікарів, а саме – Оксана Островська, Микола Фреїшин та Володимир Чемний. Збірній команді лікарів закладів охорони здоров’я Івано-Франківської області за особистий вагомий внесок в пропаганду здорового способу життя серед медичних працівників та зайняте перше місце в чемпіонаті України з футзалу вручили кубок та іменні медалі. Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я Микола Стовбан, Міністерство охорони здоров’я та Національна служба здоров’я України визнали флагманом директорку Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги міської ради Ольгу Савчук та заклад, який вона очолює. Оскільки саме вони стали новаторами щодо реформи на первинній ланці в нашій області. Слід зазначити, що аналогів подібного створення в регіонах країни нема.

За професіоналізм, громадську позицію та особистий внесок у реформування первинної ланки керівника центру Ольгу Савчук та заступника Оксану Романську директор ДОЗ нагородив грамотою департаменту, повідомляє “Галка” з посиланням на ОДА

Віталій Федорів подякував усім медикам за проведену роботу і запропонував присутнім, щоб у наступному році кожен до свого напрямку започаткував щомісячний брифінг в департаменті охорони здоров’я, під час якого чітко розповідатимуть населенню, і медичній спільноті, зокрема про стан справ кожної із медичної галузі. 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...