Прикарпатських школярів закликають не викладати в Інтернет інтимні фото

Автор: Застава Максим

06 Лют, 2019 12:40

Прикарпатських школярів закликають не викладати в Інтернет інтимні фото

У День безпечного Інтернету працівники поліції разом з освітянами провели у навчальних закладах Івано-Франківщини відкриті уроки на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Цільовою аудиторією для цих заходів стали учні 7-11 класів. Саме така вікова категорія є найбільш вразливою для ймовірних небезпек для дітей  в онлайн-просторі, пов’язаних з надсиланням власних інтимних фото, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Під час занять школярі переглянули тематичний відеофільм та обговорили, які існують ризики в Інтернеті та як дітям їх уникнути.

Зокрема, йшлося про поняття «підлітковий секстинг» (пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв’язку) та «онлайн-грумінг» (налагодження з дитиною стосунків з метою отримання інтимних фото, сексуальної експлуатації/насильства).

Поліціянти наголосили на тому,  що не можна викладайте в соціальні мережі особисту інформацію про себе, передусім інтимного характеру. Також підліткам порадили, як діяти, якщо інші користувачі інтернету наполягають на отриманні ваших інтимних зображень.

“Дітям варто пам’ятати, що друзі в соціальних мережах – це незнайомці в реальному житті, наміри яких можуть бути злочинними”, – кажуть лектори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!