Прикарпатським поліцейським, яких навчали канадці, вручили сертифікати (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

25 Січ, 2019 22:00

Прикарпатським поліцейським, яких навчали канадці, вручили сертифікати  (ФОТО)

Канадські поліцейські навчали працівників слідчих підрозділів, дільничних офіцерів та патрульних поліцейських тематики вступу до кримінальних розслідувань. Тепер сертифіковані поліцейські зможуть передати навики колегам. 

Сьогодні, 25 січня, на базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області начальник обласної поліції Володимир Голубош та заступник начальника Канадійської поліцейської місії в Україні Орест Гнатиків вручили сертифікати правоохоронцям про завершення навчань.

Нагадаємо, троє канадських інструкторів поліції проводили тижневі курси для слідчих, дільничних офіцерів та патрульних поліцейських Івано-Франківщини. Під час курсів слухачі пройшли модулі з тем «Організація події на місці злочину», «Домашнє насильство», «Наркотики та алкоголь», «Тактичне спілкування» та інші теми. Також відпрацьовувалися різні сценарії розвитку подій: тепер правоохоронці зможуть оцінити дії колег у різних службових ситуаціях.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош привітав поліцейських та подякував закордонним гостям за якісне навчання, вручивши цінні подарунки.
Наприкінці урочистостей канадські поліцейські вибрали найкращого слухача. Йдеться про патрульну Інну Манів і вручили в подарунок свої погони, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...