Прикарпатським солдатам привезли бронежилети

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2014 21:48

Поділитись публікацією
Прикарпатським солдатам привезли бронежилети

В четвер, 19 червня, солдати 5-го батальйону територіальної оборони отримали приємний сюрприз від громадських активістів, благодійників та меценатів Прикарпаття.

Читайте також: Шестеро депутатів Івано-Франківської міської ради та заступник мера пішли служити у військо

Зважаючи на те, що у Міністерства оборони та влади Прикарпаття виникли певні проблеми із придбанням засобів захисту для добровольців із Івано-Франківщини, які виявили бажання боронити рідну державу, громадські активісти та меценати з Прикарпаття вирішили посприяти їм у цьому.

ГО «Наше місто» за підтримки Миколи Круця (директора ВАТ «Івано-Франківськцемент») придбало для наших солдатів, які базуються у Делятині, 25 бронежилетів 4-го класу захисту.

Як зазначив під час передачі даних засобів захисту екс-нардеп та колишній міський голова Івано-Франківська Зіновій Шкутяк (син якого воює на сході в батальйоні «Айдар») це не остання благодійна акція. Зараз активісти продовжують збирати кошти для того щоб придбати для наших вояків кевларові шоломи та решту із необхідної кількості бронежилетів.

Крім того до даної акції долучилися також і митці Прикарпаття, які виготовили до кожного бронежилета окрему гуцульську згарду, яка надаватиме нашим оборонцям додаткового захисту.

Солдати з радістю зустріли такий недешевий подарунок, адже тепер у разі їхньої служби в зоні АТО, вони матимуть що одягнути виходячи на блок-пост.

Тож якщо хтось із небайдужих людей має бажання долучитися до даної акції, то до їхнього відома наступні реквізити:

Кошти для допомого військовим Прикарпаття можна надсилати:

Благодійний фонд «Наш Станиславів»

ЗКПО 20553250

Івано-франківське відділення Укрсоцбанку

МФО 300023

р/р 26000000008764