Прикарпатський батальйон мав би залишитися на території області, але мусить виконувати накази Міноборони

Автор: Людмила Баран

23 Jun, 2014 15:45

Поділитись публікацією
Прикарпатський батальйон мав би залишитися на території області, але мусить виконувати накази Міноборони

Коли набирали П’ятий батальйон територіальної оборони “Прикарпаття”, добровольцям говорили, що вони залишаться на території Івано-Франківщини. Однак зараз іде мова про його відправлення на Схід України. 

Читайте також: Франківських спортсменів викликали на тренувальні збори національної команди з регбіліг

Про це заявляли представники громади  на нараді Координаційного центру швидкого реагування 17 червня в ОДА.

“Людям казали, що батальйон буде на території області. Що вони будуть обороняти тут стратегічні об’єкти: Бурштинську ТЕС, газопроводи. А зараз кажуть, що вони мають їхати на Схід,” – заявив громадський активіст Михайло Бойчук.

На що голова ОДА Андрій Троценко відповів: “Коли формували батальйон, людей інформували, що батальйон буде розташований на території області, але підпорядковуються Міністерству оборони і виконуватимуть його розпорядження”.

На початку формування батальйонів Міністерство оборони повідомляло: “Головними завданням батальйонів територіальної оборони буде охорона державного кордону, стратегічно-важливих об’єктів, а також забезпечення діяльності органів державного управління”.

Як відомо, БТО “Прикарпаття” уже хотіли відправити на Схід, але Рада оборони області його не пустила. Повідомляли також,що військові з Івано-Франківщини будуть розміщені в тилу, в третьому ешелоні.

Очевидно, що насправді на нього очікує, буде ясно з розпоряджень Міністерства оборони.