Прикарпатський фермер у реаліті-шоу виграв поїздку до Австрії (ВІДЕО)

Автор: Людмила Баран

19 Лют, 2018 15:46

Прикарпатський фермер у реаліті-шоу виграв поїздку до Австрії (ВІДЕО)

У неділю, 18 лютого, вийшов новий випуск соціального бізнесово-розважального проекту «Громада на мільйон». Печеніжинська громада з Івано-Франківщини успішно проявила себе у випробуваннях.

Нагадаємо, у цьому проекті об’єднані громади України змагаються за інвестиції в розмірі 1 мільйона гривень від фонду WNISEF, створюючи проекти для поліпшення життя в регіонах.

В останньому випуску боротьбу за головний приз продовжили Печеніжинська, Бузька, Новопсковська і Княгининівськаа об’єднані громади.

Представники громад відвідали одну з найбільших українських ферм з вирощування овець «Меринос-Захід», створену за європейським зразком. Там на них чекали цікаві випробування від власника ферми Дмитра Огньова та особливі призи.

Одна із нагород – поїздка до Австрії на родові ферми для отримання європейського досвіду. Його виграв представник Печеніжинської об’єднаної громади фермер Василь Стефурак.

Він зміг не тільки перейняти давні австрійські традиції ведення фермерського бізнесу, побачити нові технології і дізнатись секрети приготування унікальних м’ясних продуктів найвищої якості, але і познайомиться з радником Міністра аграрної політики Австрії та досвідченими бізнесменами.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...