Прикарпатський художник представив картини, присвячені дружині

Автор: Людмила Баран

11 Лип, 2014 17:41

Поділитись публікацією
Прикарпатський художник представив картини, присвячені дружині

У галереї “Бастіон” 11 липня відкрилася виставка портретів під назвою “Viki” художника Володимира Прокопишина. 

На створення картин митця надихнула його дружина Вікторія, з якою він разом вже більше 10 років. У роботах все, що пов’язано з родиною художника. Більшість картин створена за останні 3 роки, але є і давніші – з 2003-ого року.

“Сьогодні я можу пройтися по цій галереї і побачити моменти свого життя”, – говорить Володимир Прокопишин.

Роботи на виставці виконані в техніці живопису олійними та акриловими фарбами, є також графіка, створена з допомогою вугільного олівця. Кольори портретів здебільшого неяскраві, але організатори зазначають, що в них не сум і негатив, а тиха лірика. Сам художник каже: “Щоб побачити світло, треба бути в темряві”.

Володимир Прокопишин розповів, що тема жінки цікавить його найбільше. І розвиваючи її в своїх роботах він пізнає те, що йому досі невідоме.

На відкритті проекту “Viki” були також присутні три доньки художника і матір його дружини Надія Гут, яка зачитала свої вірші. Уривки з її поезій Володимир Прокопишин часто використовує як анотації до картин і планує проілюструвати її збірку.

Виставка триватиме до 27 липня у галереї “Арт на мур” в приміщенні “Бастіону”.

“До кольору треба прислухатися. Приходьте, прислухайтеся до кожної з картин, і вона вам щось розкаже”, – говорить художник.

Володимир Прокопишин народився 1986 року у Солотвині Богородчанського району, навчався в Косівському училищі,двічі лауреат Міжнародної премії Львівського палацу мистецтв.

фото – Юрій Гриньків