Прикарпатський легкоатлет переміг на Чемпіонаті України серед юніорів

05 Чер, 2018 17:45

У Луцьку завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (U-20). Прикарпаття представляли 12 спортсменів. Найкращий результат продемонстрував Михайло Гаврилюк, який переміг у своїй дисципліні – метання молота.

Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ, чемпіон Європи серед юнаків, Кандидат у майстри спорту України 18-річний Михайло Гаврилюк переміг на змаганнях в Луцьку.

Найближчого конкурента Данила Саморокова (з Донецької області) прикарпатський спортсмен випередив майже на 20 метрів, інформує “Sport.if.ua”.

Друге місце в бігу на 400 метрів завоював 18-річний Кандидат у майстри спорту України Тарас Шинкар (СДЮСШОР Івано-Франківськ).

В десятку найкращих у своїх дисциплінах також потрапили коломиянка Тетяна Харащук (біг на 400 метрів) та Вікторія Крисюк (ДЮСШ-2 Івано-Франківськ) у бігу на 1500 метрів.

У командному заліку збірна Івано-Франківської області посіла 14-те місце із 24-ох команд. Переможцями стали спортсмени Харківщини, другі – волинські легкоатлети, на третьому місці розмістилася збірна Дніпропетровщини.