Прикарпатський пауерліфтер став чемпіоном кубку України

Автор: Застава Максим

23 Лис, 2018 08:03

16-21 листопада у Коломиї проводилися кубок України з жиму лежачи та кубок України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

На змаганнях виступили вихованці Яблунівської ДЮСШ «Соколята», які зуміли гідно відстояти спортивну честь рідної Косівщини.

Чемпіоном кубку України з жиму лежачи серед юнаків у ваговій категорії 83 кг з результатом 167,5 кг став юний перспективний пауерліфтер Віктор Фальбійчук. На цих змаганнях юнаку також вдалося вибороти абсолютну першість за формулою Вілкса з результатом 113,97, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

На кубку України з класичного жиму лежачи у ваговій категорії 120кг серед юнаків «срібло» завоював Орест Соколюк, вижавши 125 кг.