Прикарпатський університет отримав подарунок з Угорщини

Автор: Людмила Баран

04 Лют, 2015 20:47

Прикарпатський університет отримав подарунок з Угорщини

Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді та Міністерство зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини передали подарунок Прикарпатському університету імені Василя Стефаника. Бібліотечний фонд університету отримав унікальне 21-томне репринт виданням «Австро-угорська монархія у письмі та в картинах».

21-томне репринт видання написане угорською мовою. Кожний том, який складається  з 13-ти тисяч сторінок, присвячений окремому регіону колишньої Австро-Угорської монархії  і знайомить з його народом, традиціями, мовою та культурою. Зокрема, 16-й том видання описує історичну Галичину.

З цієї нагоди  відбулася зустріч ректора університету Ігоря Цепенди та працівників вишу  з заступником Генерального консула  Ласло Відо та Почесним консулом Угорщини в Івано-Франківську Василем Вишиванюком, повідомляє прес-служба університету.

«Ця серія книг і сьогодні являється достовірним інформаційним джерелом для науковців, студентів та всіх, кого цікавить географія, історія та етнографія великої території сьогоднішньої Центральної Європи, колишньої Австро-Угорської монархії від Чехії до Боснії і Герцоговіни, від Австрії до Трансільванії та Галичини», – зазначив заступник генерального консула Генерального консульства Угорщини у м.Ужгород Ласло Відо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...