Прикарпатський університет – у двадцятці найпопулярніших серед абітурієнтів

Автор: Костинюк Олександр

26 Лип, 2019 10:40

Прикарпатський університет – у двадцятці найпопулярніших серед абітурієнтів

Днями завершився прийом заяв від абітурієнтів, які вступають у ЗВО України на основі повної загальної середньої освіти. ПНУ ім. В. Стефаника за кількістю поданих абітурієнтами заяв увійшов до ТОП-20 українських вишів, посівши 13-те місце.

Цьогоріч випускники українських шкіл, охочі навчатися в Прикарпатському національному університеті подали понад 14 тисяч заяв. Найбільш популярним серед українських вишів став КНУ ім. Т.Шевченка (понад 42 тисячі заяв).

Загалом за період вступної кампанії 2019 року приймальна комісія університету зареєструвала 20 006 заяв вступників на навчання за різними освітніми рівнями, інформують на сайті Прикарпатського національного університету.

Перелік найпопулярніших серед абітурієнтів ЗВО України можна переглянути за посиланням.

Довідково. Прийом документів від вступників розпочався 10 липня. Оприлюднення рейтингових списків відбудеться не пізніше 26 липня. Далі абітурієнти до 18:00 26 липня через свої електронні кабінети отримають рекомендації на навчання за бюджетною формою.

Вступники, яких рекомендуватимуть на бюджетну форму навчання, з 27 по 31 липня повинні будуть принести оригінали документів для вступу на бюджетні місця. Абітурієнти, котрих рекомендуватимуть на платну форму навчання, повинні будуть подати відповідні документи до 5 серпня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...