Прикарпатського капелана, який балотувався в депутати, відсторонили від служіння

Автор: Костинюк Олександр

29 Oct, 2020 15:14

Прикарпатського капелана, який балотувався в депутати, відсторонили від служіння

Капелана Миколу Мединського відсторонили від служіння. 

Читайте також: Обурені учасники блокування дороги в Делятині прийшли на нараду в ОДА, емоції взяли гору

Як раніше інформувала “Галка”, cвященника, який балотувався до Івано-Франківської обласної ради, може покарати керівництво. І хоч він обіцяв прислухатися до рекомендації єпархії, на вибори все ж таки пішов.

“Друзі, щиро дякую кожному із вас, хто довірив мені і віддав свій голос. Особлива подяка моїм парафіянам села Вижній Березів, що проявили просто феноменальну підтримку і довіру – понад 60%, 340 голосів із 500. Разом ми сила! Очікуємо вже остаточних результатів. Слава Україні!”, – написав Микола Мединський на своїй сторінці у Facebook, передає ОПОРА.

Після цього допису, на сайті єпархії з’явилося повідомлення  про накладання на капелана “кари суспенди терміном на три місяці”.

Це означає, що Микоколі Мединському заборонили проводити священнослужіння та здійснювати будь-які церковні обряди. Окрім цього, Мединського на три місяці відправляють в єпархіальний реколекційний центр Андрія Первозваного у місто Яремче “для посиленої молитви”.

“При виконанні даної умови вам забезпечується матеріальне утримання згідно ККСЦ”, – йдеться в повідомленні.

Довідково. Микола Мединський балотувався до Івано-Франківської обласної ради від партії “За майбутнє”. Офіційних результатів щодо виборів до Івано-Франківської обласної ради ще не встановлено, відтак наразі відсутня інформація чи було обрано священника депутатом обласної ради.

До слова, Виборчий кодекс  не забороняє священникам балотуватись. Втім, стаття 5 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” каже, що релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки. Також релігійним організаціям забороняється висувати кандидатів до органів державної влади, вести агітацію та фінансувати виборчі кампаній кандидатів. Священнослужителі мають право на участь у політичному житті нарівні з усіма громадянами.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry