Прикарпатці позмагалися у чемпіонаті скульпторів «STIHL Carving Cup 2018» (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

18 Вер, 2018 16:47

Прикарпатці позмагалися у чемпіонаті скульпторів «STIHL Carving Cup 2018» (ФОТО)
Протягом 14 – 16 вересня у тематичному парку «Київська Русь» в селі Копачів Київської області відбувся другий український чемпіонат скульпторів «STIHL Carving Cup 2018».

Читайте також: На Косівщині збудують гігантський дзбан з кінотеатром і конференцзалою всередині

Цього року в ньому взяли участь 15 учасників. Серед них й прикарпатці Олег Пилип’юк, працівник ДП «Гринявське лісове господарство», Назар Гринюк та Петро Скрипка. Учасники змагалися за першість та головні призи – сертифікати для обміну в офісі ТОВ «Андреас Штіль» на будь-яку продукцію STIHL та VIKING.

Роботу скульпторів оцінювало журі, яке визначило трьох переможців конкурсу за десятибальною шкалою згідно з такими критеріями: готовність роботи; відповідність тематиці фестивалю; складність виконання; художня оцінка скульптури; оригінальність ідеї, пише “Галка” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Вперше, серед скульпторів, які посіли четверте, п’яте та шосте місце провели додаткове змагання на швидкість «Speed Carving». Три учасники мали три абсолютно однакові колоди, дві години й тему роботи.

“Нагадаємо, що в Україні є багато талановитих різьбярів, а їх мистецтво – це захоплююче дійство, яке варте уваги. Саме тому організатори створили щорічні українські змагання скульпторів. Популяризація видовищного, хоча й молодого для України, напрямку як скульптура по дереву ланцюговою мотопилою, надає змогу глядачам на власні очі побачити захоплюючі роботи відомих митців та знайти нові таланти”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...