Прикарпатці самі скидаються грошима на ремонт доріг

Автор: Людмила Баран

09 Sep, 2014 19:19

Поділитись публікацією
Прикарпатці самі скидаються грошима на ремонт доріг

Мешканці Рожнятівського району  та міста  Болехів  розпочали збір коштів для того, щоб полагодити автомобільні дороги у своїй місцевості.

“Підприємці з власної ініціативи почали збирати кошти на закупівлю 100 тон асфальту.  Вже на 35 тон гроші вже є. Їздили домовлятися з Долинським автодором, щоб він виділив техніку для ремону. Я вважаю, що ми як місцева влада маємо це підтримати. Навіть прості мешканці скидаються по 100-200 гривень,  самі організовуються на ремонт доріг місцевого значення. А це на 100 тисяч населення у Болехові –  вже великі гроші”, – повідомив Зенон Макота, міський голова Болехова  на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування 9 вересня.

 Подібно організувалися люди для ямкового ремонту в Рожнятівському районі. Мешканці зібрали близько півмільйона гривень і вже придбали другу цистерну асфальту. Крім того, у районі хочуть створити комунальне підприємство на базі Рожнятівського автодору.

“Ми вже надіслали звернення в усі, які тільки можна, інстанції. Наша  районна рада готова взяти в оренду Рожнятівський автодор за символічну плату. Проте, стоїть питання про те, щоб держава допомогла. Бо якщо на цьому підприємстві працює 30 чоловік, і ми візьмемо їхні зарплати на свої плечі, то зайдемо в тупик. Але ми працюємо в цьому напрямку”, –  сказав голова Рожнятівської РДА Назарій Іванів.

Голова обласної ради Василь Скрипничук сказав, що для того, аби ці кошти акумулюватипотрібно прийняти Програму про розвиток доріг, створювати благодійні фонди, щоб люди мали можливість на законному рівні виконувати ці роботи.