Прикарпатці відправили обіцяну допомогу батальйону “СІЧ” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Mar, 2015 10:57

Поділитись публікацією
Прикарпатці відправили обіцяну допомогу батальйону “СІЧ” (ФОТО)

12 березня від адмінбудівлі в Івано-Франківську відбулося відправлення на Схід автомобіля Mitsubishi L200, який спорядили допомогою батальйонам “Січ” та “Карпатська Січ”.

Читайте також: 208 франківських воїнів отримають з бюджету по 10 000 гривень на реабілітацію

Відправлення в селище Піски організували прикарпатські “свободівці”. Як розповів боєць добровольчого батальйону “Карпатська Січ”, член Надвірнянської РО “Свобода” Василь Сенатович, кузов автомобіля бронювали та підготували до встановлення на ньому крупнокаліберного кулемету.

“Броня витримує враження зброєю калібру 7,62 та 5,45”, – каже Сенатович.

Голова Івано-Франківської міської організації ВО “Свобода” Руслан Марцінків нагадав – на Прикарпатті партією організована акція допомоги “свободівським” батальйонам. В її ході збиралися кошти та відбувся благодійний аукціон дитячих робіт, який вів народний артист України Богдан Бенюк. Тоді вдалося зібрати 25 тисяч гривень, за які придбали генератор.

“Як і обіцяли, придбали генератор. Тому що там, в Пісках, наші бійці не мають належної можливості зарядити рації. А зв”язок у військових діях – це головне”, – каже Марцінків.

За словами голови обласної організації ВО “Свобода” Василя Поповича, на Схід нині ж відправляють іншу допомогу, зокрема харчі, теплий одяг.

“Перемир”я перемир”ям, але в Пісках вчора було гаряче, і позавчора також. Треба допомагати нашим хлопцям, аби війна не прийшла до наших хат”, – каже Попович.

“Свободівці” анонсували, що завтра у зону АТО передадуть ще один автомобіль.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua