Прикарпатці здобули медалі на Чемпіонаті України із самбо

Автор: Людмила Баран

11 Гру, 2017 16:45

Семеро прикарпатців зайняли призові місця на чемпіонаті України із спортивного самбо.

У суботу та неділю в столиці пройшов чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо. 30 комплектів медалей розіграли 311 спортсменів з 21 регіону нашої країни,повідомляє other.sport.ua

Гідно виступили спортсмени з Івано-Франківської області.

В індивідуальних видах змагань серед жінок у вазі до 52 кілограмів перше місце здобула  Марія Буйок.   До 72 кг – золото у  Наталії Смаль, срібло – у Надії  Михайлюк.

Серед чоловіків у категорії до 57 кг першість здобув Іван Пилип’як. До 82 кг –  друге місце зайняв Юрій Пожар, третє – Руслан Мерунович. Більше 100 кг – бронзу здобув Роман Вознюк.

Результати змагань заклали основи для визначення кола кандидатів в збірну, яка наступного року має  виступити на чемпіонатах Європи (травень, Греція) і світу (листопад, Румунія).