Прикарпатці зможуть вирішити пенсійні питання в онлайн-режимі

Автор: Людмила Баран

24 Apr, 2015 20:04

Прикарпатці зможуть вирішити пенсійні питання в онлайн-режимі

Прикарпатці невдовзі зможуть вирішити пенсійні питання у будь-якому управлінні Пенсійного фонду, незалежно від місця проживання. А також переглянути свою пенсійну справу в режимі он-лайн чи надіслати документи дистанційно.

Це стане реальним при впровадженні нової системи обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій та переходу на електронний документообіг, передає прес-служба ОДА.

Це передбачено Програмою оздоровлення та модернізації пенсійної системи на 2015-2020 роки.

“Створення в пенсійній системі єдиного інформаційного поля відчутно поліпшить якість обслуговування громадян, – сказав у своєму коментарі Анатолій Назаров, начальник головного управління Фонду в області.

Подати заяву, звернення, скаргу, отримати консультацію, переглянути індивідуальні дані про страховий стаж чи заробітну плату невдовзі можна буде, зокрема, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду, пункт обслуговування в банку, на пошті або через модернізований Контакт-центр ПФУ.

На першому етапі у нашій області визначено три пілотних райони: Галицький, Калуський та Рожнятівський. Тут, зокрема, відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування.

З цього приводу із керівниками територіальних управлінь та їх заступниками головне управління Пенсійного фонду України в області провело семінар-нараду.

Програму оздоровлення та модернізації пенсійної системи на 2015-2020 роки репрезентував заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак, який теж брав участь у Всеукраїнській наради ПФУ у Вінниці.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry