Прикарпатців інформують, які документи подавати для визнання бійцями-добровольцями

Автор: Людмила Баран

12 Тра, 2016 20:15

Прикарпатців інформують, які документи подавати для визнання бійцями-добровольцями

При обласній державній адміністрації створена спеціальна комісія, завданням якої є встановлення осіб з числа жителів Івано-Франківської області бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Такими є особи, які приймали безпосередню участь у захисті незалежності, суверенітету, територіальної цілісності на Сході Української держави та перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізовувалися з цією метою, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених, відповідно до законів України, військових формувань та правоохоронних органів.

Документи для встановлення осіб бійців-добровольців АТО подаються заявниками через департамент соціальної політики обласної державної адміністрації.

Відповідальна особа: Віталій Яворський – заступник директора департаменту соціальної політики обласної соціальної політики, м.Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 2, каб. 21, тел. (0342) 75-24-67.

Для розгляду питання на засіданні Спеціальної комісії заявники повинні надати наступні документи:

– заяву-анкету встановленого зразка (заповнює особисто в департаменті соціальної політики облдержадміністрації) ;

– дві фотокартки 3х4;

– паспорт (оргінал);

– довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (оригінал);

– документи, видані добровольчими формуваннями, в яких перебували чи перебувають заявники (оригінал);

– інші матеріали, які підтверджують участь у захисті територіальної цілісності на сході Української держави у складі добровольчого формування (фото-, відеоматеріали, показання свідків тощо).

– висновок громадської організації “Спілка добровольців АТО Прикарпаття” щодо участі у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, завірений підписом та печаткою (контактна особа: Василь Андріїв – голова правління ГО “Спілка добровольців АТО Прикарпаття”, м.Івано-Франківськ, вул.Страчених, 3, тел. (050) 43 66 999)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...