Прикарпатців кличуть на тренінг про захист лісів від незаконних рубок

Автор: Людмила Баран

04 Sep, 2017 08:41

Прикарпатців кличуть на тренінг про захист лісів від незаконних рубок
Небайдужих і вмотивованих захищати карпатські ліси навчатимуть, як це робити, на тренінгу Лісової варти від WWF. Він відбудеться 23-24 вересня у селі Підгір’я.
Всі звикли до новин про жахливі вирубки в Карпатах; на цю тему не висловлювався хіба що ну дуже лінивий. Проте, дуже мало хто насправді розбирається в цій темі і може фахово висловитися, де пахне зрадою, а де популізмом, і головне – що робити далі. І чим далі, тим більше стає популізму в новинах, і тим менше розуміння у громадськості, що ж насправді діється з нашими лісами, йдеться на сайті WWF.
Але зміна системи лісового господарства і боротьба з незаконними рубками потребує чіткого розуміння справи. Якраз це і є метою тренінгу – навчити базових речей при визначенні лісових правопорушень. Це буде вже п’ятий по рахунку тренінг – попередні чотири відбувалися у Києві та Львові.
Учасники тренінгу дізнаються, на що звертати увагу при пошуку лісопорушень, зрозуміють їхні головні ознаки, як відрізнити законну рубку від незаконної, і який алгоритм дій, аби довести що законна рубка відбувається з порушеннями.
Тренінг відбуватиметься 23-24 вересня (два повних дні!) на базі лісівничо-екологічного просвітницького центру в урочищі «Діброва», в с.Підгір’я Богородчанськог р-ну Івано-Франківської області. Під час тренінгу забезпечуватиметься проїзд учасників з Франківська, їхне проживання та харчування.
На заході будуть представники Американської лісової агенції (US Forest Service), які зможуть поділитися американським досвідом вирішення подібних проблем.
Бажаючі взяти участь у заході мають написати мотиваційний лист на пошту aplyha@wwfdcp.org з коротким (!), але змістовним мотиваційним листом, навіщо вам потрібен цей тренінг. Кількість місць обмежена.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry