Прикарпатців запевнили, що біг взимку – не проблема (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Nov, 2014 14:05

Поділитись публікацією
Прикарпатців запевнили, що біг взимку – не проблема (ФОТО)

В івано-франківському антикафе «STANTSIYA» відбулася зустріч співзасновників столичного проекту «Ногибоги» з місцевими любителями бігу на довгі дистанції.

Хлопці відповідали на чисельні питання та розповіли як і чому варто займатися бігом.

«Біг – це завжди вихід із зони комфорту. Якось одного відомого бігуна запитала, що для нього є найважчим у процесі тренування. Він відповів, що найважче – вийти на пробіжку»,  – каже співзасновник та редактором інтернет-журналу про біг “Ногибоги”, менеджер проектів Football.ua та iSport.ua Павло Уваров.

Чому дорослі люди, аматори, починають бігати марафони? На це питання дав відповідь марафонець, триатлет, спортивний фотограф Дмитро Коваленко. За його словами, любителі приходять в біг чи тріатлон, коли вже розуміють, що саме від спорту їм потрібно, пише “Типовий Франківськ“.

«Для мене – це був основний інструмент для саморганізації. Коли в людини вже є досягнуті високі рівні в особистому розвитку – робота, сімя і т.д., тоді вона починає шукати інший спосіб для реалізації своїх можливостей. Любителями-марафонцями стають ті, в кого є ще сили заповнювати простір навколо себе новими досягненнями», – зазначив Дмитро Коваленко.

Співзасновники «Ногибоги» розповіли присутнім про те, як правильно бігати взимку, харчуватися, готуватися до марафонів, ставити бігові цілі та досягати їх.

Зустріч була ініційована організаторами Франківського Марафону, які нагадали всім присутнім, що в неділю 30 листопада, о 15.00 на Вічевому майдані в Івано-Франківську, відбудеться флеш моб «Біжи, Санта, біжи!».