Прикарпаття – клондайк для вкладення інвестицій, – Шмигаль

Автор: Застава Максим

06 Вер, 2019 21:12

Прикарпаття – клондайк для вкладення інвестицій, – Шмигаль

Очільник області переконаний, Прикарпаття вигідне для вкладення інвестицій і здійснення підприємницької діяльності в усіх соціально-економічних сферах. Однак, транспортне сполучення потрібно удосконалювати.

Читайте також: У Києві шукають шляхи вирішення питання заборгованості бюджетникам Прикарпаття, - Шмигаль

На цьому шостого вересня під час зустрічі з представниками Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації акцентував увагу губернатор.

Область має вигідне географічне розташування, транспортне сполучення, унікальні природні та людські ресурси. Упродовж останнього часу також значно спростилися й умови ведення бізнесу, що сприяло покращенню інвестиційного клімату. Окрім того, місцева громада висловлює неабияку зацікавленість у співпраці з міжнародною бізнес-спільнотою, готуючи інвестиційні платформи для залучення капіталовкладень.

“Потенціал Івано-Франківщини для іноземного інвестора є надзвичайно великим. Це дозволяє створювати і розвивати бізнес у різних соціально-економічних сферах. Разом з тим для ведення підприємницької діяльності забезпечено комфортний інвестиційний клімат – є підтримка усіх рівнів влади, спрощено систему реєстрації підприємництва та оподаткування діяльності”, – каже Шмигаль.

Також Денис Шмигаль підкреслив, що область відкрита до співпраці з інвесторами, які мають стратегічне бачення розвитку регіону, та сповідують засади раціонального природокористування.

У рамках зустрічі йшлося й про труднощі, які створюють перепони на шляху для розвитку інвестиційної діяльності на Прикарпатті, зокрема, неналежну транспортну інфраструктуру, відсутність логістичного забезпечення, а також складні технічні умови підключення до комунікацій.

Зі свого боку гості розповіли про діяльність асоціації, поділилися баченнями щодо перспективних напрямків розвитку інвестиційної діяльності на Івано-Франківщині.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry