Прикарпаття може співпрацювати із Фінляндією,але є одне «але» – подолання корупції та сприяння підприємцям-інвесторам

Автор: Турій Роман

24 Чер, 2014 15:51

Поділитись публікацією
Прикарпаття може співпрацювати із Фінляндією,але є одне «але» – подолання корупції та сприяння підприємцям-інвесторам

Прикарпаття має перспективи для співпраці з Фінляндією. Зокрема, у плані розвитку нафтогазової галузі та впровадження новітніх технологій з відновлення біоресурсів.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

На цьому наголошувалося упродовж зустрічі голови облдержадміністрації Андрія Троценка з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Ар’ї Макконен, яка перебуває в області.

«Один із напрямків, за яким можлива співпраця, – це розвиток нафтогазової галузі. Оскільки Івано-Франківщина – один із небагатьох регіонів, який має статус території, багатої на нафту і газ, – зазначив Андрій Троценко. – Досвід вашої держави у розвитку саме цього сегменту був би для нас життєво важливим. Інвестиційної, теоретичної підтримки та практичних знань ми потребуємо також у напрямку збереження біоенергетичних ресурсів».

Особливо, як зауважив голова облдержадміністрації, це стосується відтворення лісів. У свою чергу Ар’ї Макконен цікавилася економічною ситуацією в Україні та області, умовами започаткування підприємництва, привабливістю держави для іноземних інвесторів.

«Першим у нас є питання довіри до тих реформ, які мають відбутися в Україні. Вони повинні стосуватися подолання корупції, – підкреслювала Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні. – Створення відповідного сприятливого бізнес-середовища допоможе вирішенню багатьох економічних питань».

Про майбутні позитивні моменти реформування в Україні, які забезпечать державі вихід з тієї критичної ситуації, яка склалася на сьогоднішній день, говорив і Андрій Троценко. Йшлося про децентралізацію влади та фінансів, зміну психології ставлення до потенційних інвесторів, конкуренцію областей при залученні інвестицій, новий якісний рівень забезпечення державних службовців.

На завершення зустрічі представники сторін обмінялися контактами для подальшої співпраці.

Теги: