“Прикарпаття” у кубковому матчі мінімально поступилося прем’єрліговому “Колосу”: долю гри вирішив пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

30 Вер, 2020 19:40

30 вересня на стадіоні “Рух” Команда рідного краю зіграла в 1/16 фіналу Кубка України з нещодавнім дебютантом кваліфікації Ліги Європи – прем’єрліговим “Колосом” з Ковалівки.

Дощ вніс свої корективи у гру обох суперників, й обидві команди зі стартовим свистком взялися “приборкувати” м’яч на мокрому газоні.

Першу нагоду відкрити рахунок у матчі мали іванофранківці – на 5-ій хвилині небезпечний простріл у штрафний майданчик суперників перервав голкіпер “Колоса”, інформує “Галка”.

Далі “Прикарпаття” і “Колос” почергово обмінювалися дальніми ударами, перевіряючи воротарів на пильність. Останні спокійно відводили загрозу від своїх воріт, хоч і не завжди вдавалося з першої спроби зафіксувати м’яча в руках.

Кілька нагод забити всередині тайму були у “Колоса”, але вони призводили лише до кутових. Після одного з них на 20-ій хвилині гри м’яч побував у сітці воріт “Прикарпаття”. Суддя гол не зарахував – було порушення правил в атаці.

На 40-ій хвилині хороший шанс на гол був у форварда прикарпатців Романа Барчука, але воротар перевів його удар на кутовий. Під завісу першого тайму франківці знову небезпечно прострілювали у штрафний майданчик суперників, але так і не змогли забити.

Після першої половини гри рахунок залишився “сухим” – 0:0, проте у першому таймі до забитого гола були ближчими саме господарі поля.

У перерві дощ припинився, тож у другому таймі футболісти заграли жвавіше. Команди розпочали другу половину гри “на зустрічних курсах”. “Прикарпаття” добре пресингувало суперників та намагалися швидко перейти в атаку, що вилилося у кілька ударів по воротах “Колоса”.

На 72-ій хвилині після подачі з кутового небезпечно пробивав гравець команди гостей – м’яч пролетів повз ворота. Ближче до кінця гри “Прикарпаття” дещо віддало ініціативу суперникам, будуючи гру на контратаках.

А на 89-ій хвилині стався момент, який вирішив долю гри: у штрафному майданчику господарів, намагаючись не дати супернику пробити по воротах, сфолив захисник “Прикарпаття” Микола Сікач. Арбітр призначив пенальті у ворота іванофранківців. Павло Оріховський впевнено забив “з точки” і вивів “Колос” в 1/8 фіналу Кубка України.

“Прикарпаття” ж “вдруге” за сезон вибуває з боротьби за цей трофей.