Прикарпаття виконало план мобілізації на 44%

Автор: Людмила Баран

21 Сер, 2015 14:15

Прикарпаття виконало план мобілізації на 44%

В Івано-Франківській області планове завдання шостої хвилі часткової  мобілізації виконано на 44%.

Про це в  інтерв’ю  Galka.if.ua повідомив обласний військовий комісар  Володимир Ярмощук.

Він сказав, що було мобілізовано 46 офіцерів запасу. А також на 90% виконано план мобілізації автомобільної техніки.

Комісар зауважив, що Івано-Франківщина  має вищі показники виконання плану, ніж Закарпатська, Тернопільська, Одеська, Сумська області.

 “Ми були останні, Закарпаття і Тернопіль були перед нами. За останній тиждень ми їх обійшли, – сказав Володимир Ярмощук, – Цього вдалося досягти завдяки спільним діям військових комісаріатів, органів міліції, з допомогою районних адміністрацій, які всі включилися в роботу, включили всі важелі, і спільно за останні десять днів ми вийшли на 44%”.

За його словами, найкраще завдання виконали: Івано-Франкіський міський військовий комісаріат, Тисменицько-Тлумацький районний військкомат, Долинський, Коломийський та Галицько-Рогатинський. Нижче своїх можливостей працювали: Косівсько-Верховинський, Калусько-Рожнятівський та Надвірнянсько-Богородчанський.

Також  комісар повідомив, що під час шостої хвилі мобілізації зріс відсоток придатності до військової служби. Якщо під час третьої хвилі 22% військовозобов’язаних, які проходили медкомісію, виявлялися придатними, то під час шостої – 36%.

Більше  про мобілізацію на Прикарпатті читайте згодом в повному інтерв’ю з обласним військовим комісаром на  Galka.if.ua.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...