“Прикарпаття” завершило перший навчально-тренувальний збір поразкою від рівненського “Вереса”

Автор: Зелінська Тетяна

07 Лип, 2019 18:12

Франківське “Прикарпаття” завершило свій перший навчально-тренувальний збір прикрою поразкою від рівненського “Вереса”.

Контрольна гра за дощової погоди відбулася на нейтральному полі – у Львові на стадіоні “Сокіл”, куди обом суперникам довелося подолати приблизно однакову відстань, аніж добиратись з Рівного до Івано-Франківська чи навпаки, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт футбольного клубу.

Вже у дебюті матчу Барчук міг відкривати рахунок, але не зумів переграти воротаря з 11-метрової позначки. Натомість рівняни своїми шансами скористалися сповна: в середині першого тайму Михайло Шестаков пробив Піцана, а на 44-й хвилині він же оформив “дубль”, забивши “гол у роздягальню” – 2:0. Після перерви у складі “Прикарпаття” були проведені кілька замін, зокрема, на полі з’явився Ігор Худобяк, який минулого тижня став “вільним агентом”, а зараз знову тренується з Командою рідного краю.

Франківці активно розпочали другу половину, однак майже одразу пропустили швидку контратаку, і рахунок став 3:0. Автор забитого м’яча Антон Яременко на цьому не зупинився, і вже незабаром після помилок у захисних редутах суперника, відзначився ще двічі! 5:0 – після хет-трику нападника “Вереса”. Однак наприкінці поєдинку “Прикарпаття” зуміло “розмочити” рахунок: на 83-й хвилині молодий нападник Андрій Хома виявився першим на добиванні після подачі з кутового – 5:1. На передостанній хвилині він же заробив пенальті, але цього разу вже Оринчак не зміг реалізувати 11-метровий – знову голкіпер рівнян потягнув удар з “точки”.

Товариський матч

“Верес” (Рівне) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 5:1 (2:0)
Голи: Шестаков (дубль), Яременко (хет-трик) – Хома.
На 3-й хвилині Барчук (“Прикарпаття”) не реалізував пенальті (воротар).
На 89-й хвилині Оринчак (“Прикарпаття”) не реалізував пенальті (воротар).

Верес (1-й тайм): Фіяло – Солдат, Ховбоша, Пінчук, Любчак, Морозенко, Кучеров, Тимофієнко, Гребенюк, Шестаков, Соломка.

У 2-му таймі на заміни вийшли: Бабійчук, Притиковський, Яременко, Дударенко, Чеботаєв, Сад, Драганчук.
Прикарпаття (1-й тайм): Піцан, Радульський, Пастух, Бочкур, Феліпович, Дитко, Геник, Кузьмин, Януш, Цюцюра, Барчук.

У 2-му таймі на заміни вийшли: Вульчин, Ковальчук, Француз, Бойко, Оринчак, Солдатенко, Семотюк, Хома, Худобяк.