“Прикарпаттяобленерго” та “СТЕК” не надаватимуть додаткових пільг учасникам АТО

Автор: Вадим Войтик

15 Aug, 2014 11:37

Поділитись публікацією
“Прикарпаттяобленерго” та “СТЕК” не надаватимуть додаткових пільг учасникам АТО

“Прикарпаттяобленерго” та “СТЕК” не підтримають ініціативу депутатів міської ради щодо надання пільг учасникам АТО без відповідних компенсацій з боку бюджету. Про це заявив Олександр Бубен під час обговорення питання на сесії. 

“Коли держава передбачає надання пільги, 75%, вона компенсує. То чому ми такі хитрі і не хочемо зробити процедуру робочою”, – наголосив Олександр Бубен на запитання щодо можливості надання додаткової пільги учасникам антитерористичної операції.

Як вже повідомляла Галка, рішення міської ради «Про надання пільг учасникам бойових дій  АТО  та членам сімей загиблих в АТО» викликало тривалу дискусію серед депутатів. Зокрема міський голова висловлював побоювання щодо фінансових ризиків у такій пільзі для комунальних підприємств без надання відповідних компенсацій з боку бюджету.

Натомість згідно рішення комунальні підприємства, які виконують відповідні послуги,  повинні  надавати пільги за рахунок власних коштів та вести  реєстр цієї роботи.

Згідно рішення департаменту соціальної політики, комунального господарства та фінансовому управлінню доручено розробити механізм компенсації надання відповідних пільг.

За попередньою оцінкою у випадку “Прикарпаттяобленерго” мова йде про пільгу в розмірі кількох тисяч гривень.