“Прикро за хлопців: вони билися, як леви”, – Ковалюк зі сльозами на очах про поразку від “Волині” (ВІДЕО)

18 Nov, 2019 10:41

Тренери “Прикарпаття” і луцької “Волині” прокоментували протистояння команд на полі іванофранківців.

Як раніше інформувала “Галка”, 16 листопада в рамках чергового туру Першої ліги Команда рідного краю на останніх хвилинах драматично поступилася “Волині” (1:2).

На післяматчевій пресконференції коучі обох команд поділилися враженнями від гри, інформує “Галка”.

Андрій Тлумак, головний тренер “Волині”

– Дуже приємно перемагати, особливо – на останній хвилині. Гра була така “дербійна”, билися на кожному клаптику поля.

Хочу сказати, що дуже виросла Перша ліга: куди б ти не їхав, ніде прохідних матчів нема. Особливо тут в Івано-Франківську. Лише єдиний негатив сьогодні – це газон. А так, то команда “Прикарпаття” дуже бойова. Великий респект вам, вашому регіону! Я в захваті від того, що у вас хлопці всі з області, і так грають та борються за команду.

Володимир Ковалюк, головний тренер “Прикарпаття”

– У мене нема коментарів. Знаєте, прикро, що футболісти дуже старалися, але програли. Це футбол, ми будемо рухатися вперед. Всі все бачили прекрасно.

Команда, яка ставить завдання виходу в Прем’єр-лігу, має бути на голову сильнішою від усіх інших. Сьогодні я не бачив команди “Волинь”, за рахунок чого вони можуть підняти в класі. Так, вони нас перемогли, я їх з цим вітаю. Але наша команда по грі не програла, боролася… Прикро за наших хлопців: вони билися, як леви. Прикро за вболівальників.

Джерело: офіційний сайт МФК “Прикарпаття”