“Припиніть шабаш, який порочить моє ім’я”, – Макаревич у листі до Путіна

Автор: Турій Роман

26 Aug, 2014 10:42

Поділитись публікацією
“Припиніть шабаш, який порочить моє ім’я”, – Макаревич у листі до Путіна

Російський співак, лідер “Машины времени” Андрій Макаревич написав відкритого листа президенту Росії Володимиру Путіну з вимогою припинити паплюжити його ім’я.

Про це музикант написав у відкритому листі російському лідера. Текст звернення опублікувало видання “МК”, передає Tabloid.

“Президенту Російської Федерації Володимиру Володимировичу Путіну. Пане президент! Третій тиждень не вичерпується потік бруду і наклепів, що ллється на мене зі сторінок газет і екрану телевізора. Мене називають “другом хунти”, “посібником фашистів”, “зрадником” , тощо”, – почав свого листа Макаревич.

“Між тим, єдиний “злочин”, який я вчинив, полягає в тому, що в місті Святогорську в таборі біженців з Донецька та Луганська я в рамках благодійності заспівав три пісні для дітей цих біженців. У зв’язку з чим ніякої провини за собою не відчуваю. Все інше, що нам розповідають в ЗМІ про мою поїздку, – безсовісна брехня”, – додав артист.

Далі ж Андрій Макаревич зауважив, що його гурт вже точно не можна звинуватити у нелюбові до Росії:

“Група “Машины времени” існує сорок п’ять років. За ці роки вона знайшла мільйони шанувальників в Росії та світі. І вже в чому ніяк нас не можна звинуватити – це в нелюбові до Батьківщини”.

“Пане президент, я переконливо прошу Вас припинити цей шабаш, який порочить моє ім’я. Поки що  Народний артист Росії, Андрій Макаревич”, – завершив своє звернення до Путіна музикант.

Судячи з усього, Макаревич зважився публічно звернутися до президента після перегляду програми “Професія репортер. 13 друзів хунти”, яку показали 24-го серпня на одному х російських телеканалі.