Пришкільні табори виявляється – не обов’язкові

Автор: Турій Роман

19 Тра, 2014 10:42

Поділитись публікацією
Пришкільні табори виявляється – не обов’язкові

Батьків учнів, які відвідують початкову школу уже повідомили про те, що з 1 червня діти в обов’язковому порядку мають відвідувати пришкільні табори. Приводом для «звільнення» від такого табору може стати лише путівка в інший табір чи санаторій, поїздка на відпочинок чи заняття в гуртках. Правда, вчителі на слово батькам не вірять і просять приносити їм копії путівок.

Вчителі кажуть, що їм доведено до відома, що вони мають забезпечити 75% явку учнів на пришкільні табори. День перебування в такому таборі офіційно буде коштувати 9 гривень. Проте насправді сума, яку батьки мають витратити на пришкільний табір, набагато більша, адже зазвичай дітей з пришкільних таборів у добровільно-примусовому порядку водять в кінотеатри, цирк і т.д. При цьому не грає жодної ролі той факт, що дитина уже могла бачити мультик, на який її ведуть, батьки змушені оплатити дозвілля у рамках пришкільного табору.

Проте виявляється, що пришкільні табори – це не обов’язкова річ і ніхто не може примусити батьків віддавати дітей у такий табір.

Так, Міністерство освіти і науки звертає увагу управлінь освіти на місцях на те, що перебування дітей у період літніх канікул у пришкільних таборах зовсім не є обов’язковим, а спосіб проведення літніх канікул школярами, приймають винятково батьки учнів.

Також міністерство освіти просить зосередити ресурси й увагу на якості, а не на формальних статистичних показниках, відпочинку та дозвілля дітей в період літніх канікул.