ПриватБанк отримав від інвесторів 10 млрд гривень та виконав всі необхідні умови для подальшої роботи

Автор: Вадим Войтик

15 Nov, 2015 12:42

Поділитись публікацією
ПриватБанк отримав від інвесторів 10 млрд гривень та виконав всі необхідні умови для подальшої роботи

Банк завершив переговори про продовження до 2021 р. операції з залучення субординованого боргу на 200 млн доларів, а отже виконує всі необхідні нормативи, зокрема норматив ліквідності.

Читайте також: Атака на додаток "Приват24": багато користувачів не можуть виконувати операції

“ПриватБанк” завершив переговори з західними інвесторами про продовження до 2021 р. угоди про залучення субординованого боргу на 200 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба банку.

За даними прес-служби, ця домовленість дозволить фінустанові поповнити капітал на 5,06 млрд гривень і зміцнити ліквідність на 10 млрд гривень.

Згідно з повідомленням організатора угоди – німецького Commerzbank – продовження публічного боргу буде сприяти подальшому зміцненню капіталізації “ПриватБанку”.

У свою чергу голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що “ПриватБанк” є системно важливим для фінансової системи і найбільшим ощадним банком країни.

“Він обслуговує значну кількість пенсіонерів, великий, малий і середній бізнес, зарплатні проекти, успішно розвиває платіжні системи і є провідним інноваційним банком.

На даний момент “ПриватБанк” виконує всі необхідні нормативи, зокрема норматив ліквідності: сьогодні у “ПриватБанку” найбільший по системі залишок у касах і банкоматах банку – близько 8 млрд гривень. На коррахунку – близько 1,5 млрд гривень”, – зазначила голова НБУ.