ПриватБанк переходить на європейський формат паркування

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 09:50

Поділитись публікацією
ПриватБанк переходить на європейський формат паркування

До сучасного оформлення відділень, на яке перейшов ПриватБанк цього літа, додався ще й європейський формат паркування.

Читайте також: Прикарпатець потрапив до реанімації в Чехії. Рідні просять допомоги

“З кожним роком все більшою популярністю у населення користуються велосипеди, і багато хто із задоволенням у вільний час здійснюють велосипедні прогулянки, – говорить Ігор Кочкодан, керівник Івано-Франківської філії ПриватБанку. – У багатьох країнах світу вже довгий час велосипед є «здоровою» альтернативою іншим видам транспорту. Клієнти банку – не виняток, здійснюючи прогулянки, вони вже мають можливість заїжджати у відділення, не боячись залишити велосипед зовні”.

Ровер – екологічний, швидкий, відносно дешевий і корисний для здоров’я вид транспорту, який давно завоював велику популярність у Західній Європі і привернув увагу багатьох наших співвітчизників. Тому цілком логічним рішенням було встановити біля відділень ПриватБанку велопарковки , які мають виконувати свої обов’язкові функції – упорядкування велосипедного транспорту (ровери не повинні заважати автомобілям, візкам та клієнтам банку) та збереження велосипедів.

На Івано-Франківщині вже за декілька тижнів встановлені парковки для велосипедів біля відділень ПриватБанку, що дозволило в котрий раз переконатися в тому, що велопарковка біля відділень виявилася затребуваною. Особливо користуються попитом парковки біля відділень у районних центрах, сільській та гірській місцевостях і містах обласного підпорядкування.

Велоспорт корисний не тільки для здоров’я, а й захищає навколишнє середовище від шкідливих викидів. Прес-служба банку нагадує, що ПриватБанк щорічно економить більше 20 тонн паперу за рахунок впровадження електронного сервісу надання довідок і цифрової системи обробки вхідної кореспонденції – листів, звернень клієнтів.

Велопарковки біля ПриватБанку в Івано-Франківській області вже встановлені в Калуші, Долині, Заболотові, Верховині, Яремчі та Івано-Франківську.

Теги: