Прийнято рішення про демонтаж 25 літніх майданчиків, які встановлені самовільно

Автор: Турій Роман

06 Чер, 2014 12:28

Поділитись публікацією
Прийнято рішення про демонтаж 25 літніх майданчиків, які встановлені самовільно

Відповідно до Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в Івано-Франківську та з метою впорядкування їх розміщення і утримання  виконавчим комітетом міської ради станом на 21 травня прийнято чотири рішення «Про облаштування літніх торгових майданчиків поруч об’єктів ресторанного господарства на території м.Івано-Франківська».

Даними рішеннями погоджено облаштування літніх торгових майданчиків в літній період поточного року 81 суб’єкту господарювання та надано погодження для розміщення літніх торгових майданчиків. Суб’єктами господарювання укладено договори на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика,  до міського бюджету поступило 606,8 тис. грн .

Суб’єктам господарювання рекомендовано неухильно виконувати  «Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську» затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152.

Рейдовою групою продовжується  перевірка  літніх торгових майданчиків щодо дотримання Положення, на даний час перевірено 40 літніх торгових майданчиків. Складено один адмінпротокол  по ст.152 КУпАП та шість приписів за порушення вимог Положення.

За результатами роботи рейдової групи та КП «Муніципальні інспекція з благоустрою» прийнято рішення виконавчого комітету міської ради на демонтаж 25 літніх торгових майданчиків, які облаштовані суб’єктами господарювання самовільно.