Про авто варто дбати: як на СТО VARTO IF поєднують увагу до машини і клієнта (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 May, 2023 19:07

Поділитись публікацією
Про авто варто дбати: як на СТО VARTO IF поєднують увагу до машини і клієнта (ФОТО)

Кожен водій принаймні двічі у рік має потребу в обслуговуванні свого автомобіля спеціалістами. Заміна мастила, перевірка ходової, поміняти шини після холодного і теплого сезону – мінімальний перелік, який треба зробити, аби бути впевненим у надійності і безпечності машини. 

Часто при виборі СТО водії вагаються між крайнощами – дорого, але не швидко. Дешево, але шукай запчастини сам, і роботи без гарантії. Чи є альтернатива? Так – станції техобслуговування, які орієнтуються на високі стандарти обслуговування, цінову доступність та персональну увагу до клієнта, пише Галка

Нещодавно в Івано-Франківську почали роботу одразу два ремонтні цехи СТО VARTO IF (на Калуському шосе 7К та Ботанічній 46Б). Сюди закупили цілком нове обладнання, інструменти і надають більшість потрібних послуг – від шиномонтажу та різної діагностики, до ремонтів двигунів та інших елементів авто. 

Добрий сервіс потрібні і машині, і водію

На кожній посаді команди VARTO IF – від власників до майстрів, працюють кваліфіковані спеціалісти. 

Співвласник СТО Ігор Федик має понад 10 років досвіду в організації ремонтів. Каже – за кількістю у Франківську недостатку сервісних центрів немає, але бракує належної уваги до клієнта. Адже, напевне, кожен водій зі стажем стикався з ситуацією, коли на деяких станціях їхню проблему вирішувати з тих чи інших причин не хотіли. То марка специфічна, то робота “задрібна” або навпаки – дуже складна. У VARTO IF таких обмежень не існує. 

“Від нас ніхто не поїде незадоволеним. Ми стараємося, аби клієнт не шукав собі пригод у пошуках потрібних сервісів. Якщо людина до нас приїжджає, то отримує ті послуги і сервіс, на які очікує – хоч це докрутити колесо, діагностувати нетипову несправність в електроніці або знайти неполадку в коробці передач “американця”. Бо людина надіється на нас”, – каже Ігор.

VARTO IF орієнтується, аби власник авто в одному місці отримав максимум послуг з клієнтоорієнтованим сервісом. І якщо виявлену під час діагностики проблему без ремонту не усунути – її вирішать на VARTO IF. Щодо запчастин – на СТО запропонують кілька варіантів відповідно до якості деталі і допустимих витрат клієнта.

“В нас основа всіх робіт – логіка, яка має бути в майстра, перед тим, якщо щось ремонтувати. В питанні діагностики також підходимо дуже широко і нетипово. Вона в нас дуже якісна. Бо не всі проблеми лежать на поверхні. 

Ми не робимо найкраще, ми робимо добре. Бо авто або обслуговується правильно і якісно, або ніяк. І в нас часто є випадки, коли водії минають 3-6 сервісів, їм там не хочуть допомогти, а нам вдається”, – каже Ігор. 

В обох локаціях є клієнтські зони з інтернетом, де можна почекати, поки твоє авто поремонтують. Увага тут навіть до таких дрібниць, як зерна в кавомашині – їх підбирали, аби напій не був гірким чи недостатньо міцним, аби “зайшла всім”.

Коли ж варто на діагностику?

Більшість людей не перевіряють рівень масла в двигуні до моменту його заміни. Це досить небезпечно. До того ж низка марок мають технологічну особливість “під”їдати” оливу. Особливо, якщо машина вже не на гарантії. 

“При всім нам відомій якості пального, варто вчасно міняти оливи і фільтри. Знаючи стан доріг, варто стежити за ходовою системою. Варто стежити за електрикою. Діагностика ніколи не зашкодить, це недорого, недовго. Але ти далі їдеш, і знаєш, що ти записаний на сервіс, і тобі вже їдуть запчастини. І коли приїдеш в той день і годину, на яку домовилися – все тебе тут чекає, все швидко і максимально якісно ремонтується”, – пояснює Ігор Федик. 

Тож якщо у вас була далека поїздка, чи багато активних роз’їздів за короткий час, завершується осінь, і обов’язково після зимового періоду – варто провести діагностику. І знати, що в тебе ніде не підтікає, все добре з ходовою, нічого не тріснуте, що гальмівні колодки і диски в порядку. Це – базова культура обслуговування авто.  

“Вчасна діагностика означає не отримувати неприємностей з поломками, яких можна уникнути профілактикою. Хоча би двічі на рік діагностика – попередить набагато складніші проблеми”, – впевнений фахівець.

Які авто люблять ремонтувати на VARTO?


Усі. Однак так склалося, що переважний парк авто – BMW, Mercedes, Toyota, Lexus, Audi, PSA, Ford, американці, Dodge, Cadillac, Chevrolet, французькі марки. Бували Tesla й інші електромобілі. Особлива любов і увага до рамних позашляховиків. 

“Ми дуже любимо позашляховики – великі рамні машини. В обох локаціях великі нові п’ятитонні підйомники, на яких можна обслужити саме цей тип авто. Загалом нам вже не десятки, а й сотні разів доводилося робити таке, що не популярне на інших СТО взагалі. До прикладу? Проблеми в коробках передач машин концерну PSA (Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall, DS). Або повноцінне обслуговування рамного автомобіля – це складна процедура, яку ми робимо. Ми пішли в ремонт і обслуговування американських не нових автомобілів. Беремо й сучасні авто з їхніми коробками – робот, автоматика, варіатори різного покоління і років”, – розповідає Ігор Федик.  

“Ось на підйомнику Сузукі – вона заїхала стара і квола – а виїде майже новий автомобіль. Чим старший автомобіль, тим складніше і довше ремонтується”, – додає спеціаліст.

Де ремонтувати “американців” в Івано-Франківську

У VARTO IF помітили тренд, що після хвилі появи авто з США, власники цих машин все частіше звертаються за ремонтом. Як правило це проблеми з коробкою передач та “роздатки”.

“Як не крути, більшість цих авто після ДТП. І певний час наслідків не видно. Не тече, не видно слідів ударів, не скрипить. Але буває, що згодом ці машини все ж ламаються, швидше за інші – маємо досвід вирішення і їхніх проблем”, – впевнений керівник VARTO IF. 

Щодо прайсу на свої послуги, то у VARTO IF кажуть – розцінки адекватні, зважаючи на спектр і якість своїх послуг. А ще тут постійно діють акції. До прикладу, при заміні коліс діагностика ходової в подарунок. А ще старувала супер-акція до кінця травня.

Йдеться про знижку 30% на перший візит і на такий набір послуг:

– Повна діагностика;

– Заміна оливи;

– Заміна фільтрів;

– Заміна гальмівних колодок;

– Профілактика супортів.

Пам’ятайте, про авто варто дбати – і VARTO IF дбає!

 

Шукайте компанію у соцмережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/varto.service/
Instagram: https://www.instagram.com/varto.if/ 

Сайт: https://www.varto-auto.com.ua/

Партнерська публікація

Читайте також: Зима близько: шість порад водіям, як підготувати авто до холодів від СТО VARTO IF